O nás

Jsme dynamicky se rozvíjející se společnost působící na našem trhu , která je výhradním distributorem úklidových, zdravotních, hygienických a pracích prostředků od českého výrobce, který úspěšně funguje na trhu již 20 let. Naše portfolio výrobků je rozvržené tak, aby zasáhlo široké spektrum klientů od běžných domácností, prádelny, prádelenský průmysl až po úklidové firmy a jiné velkoodběratele. Zakládáme si na tom, aby naše výrobky byly ekologicky snadno, rozložitelné a naplnily představy o kvalitním prostředku i pro ty nejnáročnější klienty. Díky úzké spolupráci přímo s výrobcem dokážeme vyhovět všem požadavkům našich klientů. Jsme schopni Vám připravit produkty přímo na míru, vždy v té nejvyšší kvalitě za garantovaně nejnižší cenu na trhu.

Hlavní distribuční směry naší společnosti jsou:

  • BC – prádelenský program
  • BC Clinik – dezinfekční program
  • BC – úklidový, hygienický a doplňkový program

BC – prádelenský program

V tomto obchodním segmentu naše společnost spolupracuje s výrobcem, s více jak 20-ti letými výrobními zkušenostmi, zabývající se vývojem profesionálních sypkých a tekutých pracích detergentů pro prádelenský průmysl, malokapacitní prádelny i pro domácnost. Produkty jsou alternativou profesionálnímu prádelenskému programu nadnárodních společností např. ECOLAB, Henkel a zvláště pak Procter & gamble – Ariel-Alfa profesional,. Vývoj a následnou výrobu produktů zajišťujeme za přísných podmínek kontroly kvality v celém sortimentu za předpokladu zachování účinnosti , svěžesti a profesionálního účinku s příznivou cenovou politikou pro konečné spotřebitele.

BC Clinik – dezinfekční program

V tomto obchodním segmentu se společnost zaměřila na přímou dezinfekci a dekontaminaci rukou a ploch. DEZINFIKÁTORY se používají jako baktericidní podle normy EN 12054 (1 min), fungicidní podle normy EN1650 proti Candida Albicans (1 min) a virucidní podle normy DVV/RKI proti skupině virů (30 sec), působí na kůži jako pH neutrální. Působí bez oplachování. Čistí, dezinfikují, zabíjí 99,9% bakterií, plísní a virů.

BC – úklidový, hygienický a doplňkový

Portfolio výrobků je rozvržené tak, aby zasáhlo široké spektrum klientů od běžných domácností až po úklidové firmy a jiné velkoodběratele a subdodavatele z řad Gastronomických provozů, restaurací ,hotelů a úklidových společností Vzhledem k specifickým požadavkům každého zákazníka jsme připraveni Vám při osobním jednání konkretizovat optimalizovat naší nabídku včetně cen v souladu s Vašimi potřebami v návaznosti na objemy odběrů.

Na brzké jednání a případnou oboustranně úspěšnou spolupráci se těší

Vedení společnosti Bestclean System, s.r.o.